Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
18%-kal hatékonyabb szövetvédelemA több ezer mosási szokásról összegyűjtött adathalmaz segítségével az AI DDTM technológia automatikusan kiválasztja az adott töltetnek megfelelő optimális dobmozgás-kombinációt, hogy megfelelően gondoskodjon ruháiról.
Miben segít az AI DD™?Az AI DD™ nem csak a töltet súlyát érzékeli, hanem a szövet lágyságát is képes megállapítani, melyek alapján automatikusan kiválasztja az adott szövetekhez legmegfelelőbb dobmozgásokat.
Mélyreható tisztítás, Kevesebb gyűrődésAz LG Steam+™ mosó-szárítógép eltávolítja az allergén anyagok 99,9%-át, például az allergiát vagy légzőszervi problémákat okozó poratkákat, miközben az anyagon keletkezett gyűrődések mennyisége is 30%-kal kevesebb lesz.
Eltávolítja az allergének 99,9%-átA gőz erejével 99,9%-kal csökken a szövetszálakra rakódott allergének mennyisége.
StílusElegáns és jól látható
Jobban látható kijelző és nagyobb programválasztó gomb metál bevonattal.
Okos háztartási készülékekA ThinQ™ technológiának köszönhetően távolról is vezérelheti mosó-szárítógépét és az applikációból további mosási programokat tölthet le rá. Wi-Fi-n keresztül egyszerűen kapcsolatba léphet a készülékkel és elérheti a legkorszerűbb fejlesztéseket is.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 6.5 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Mosás zajszint | 55 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 47 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 60 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Évi energiafogyasztás | 122 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 9240 l |
| Energiahatékonysági osztály | A+++ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 76 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Smart Diagnosis, Wi-Fi, Gőzmosás |
| Technológiák | WI-Fi, Smart ThinQ, Steam, AI Direct Drive |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Finom ruhák, Gyapjú, Vegyes, Pamut, Sportruházat, Takaró, Szintetikus program, Allergiaellenes, Fehérnemű, Csendes mosás, Könnyű mosás, Pamut+, Gyors 30, Gőzgondozás a baba ruhákhoz |
| Gyorsmosás hossza | 30 min |
| Fordulatszámok | 5 |
| ECO program időtartama | 3 h 23 min |