Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
Kiváló eredmények a ruha mennyiségétől függetlenül Az érzékelő az összes mosási paramétert a dobban lévő ruhanemű mennyiségéhez igazítja. Ez optimális víz- és energiafogyasztást, rövidebb és csendesebb mosást eredményez. A kosárban lévő szennyes akármekkora is tiszta és büdös lesz.
Kellemes illatú mosási megoldás Ez a program biztosítja, hogy a mosógép belseje tökéletesen tiszta és steril marad, kellemes illatot adva a ruhaneműnek. A mosóporral, alacsony hőmérsékleten történő mosás ideális feltételeket teremthet a baktériumok szaporodásához, amelyek rossz szagot okozhatnak a ruhaneműnek. A SterilTub funkció akkor aktiválódik, amikor a dob üres, és eltávolítja a baktériumokat a gép belsejéből.
Biztonság a kíváncsi gyerekeknek A vezérlőpult egy speciális billentyűkombináció megnyomásával zárható, így megakadályozva, hogy gyerekek használják a készüléket, amikor Ön nincs a közelben, és lehetetlenné teszi a beállítások megváltoztatását.
| Alaptulajdonságok |
| | 6 kg |
| Centrifuga fsz. | 1 000 ford/perc |
| Programok száma | 15 db |
| Energiaosztály | E |
| Mélység | 46 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| Késleltett inditás/befejezés | Igen |
| Gyermekzár | Igen |
| Sport program | Igen |
| Dobtisztítás | Igen |
| Mosogép típusa | Elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Keskeny | Igen |