Electrolux EWS6307BE PerfectCare600 keskeny mosógép
A keskeny kialakítású PerfectCare 600 mosógép SensiCare rendszerrel automatikusan a töltet méretéhez igazítja a program időtartamát, miközben kevesebb vizet és energiát használ, és megelőzi a ruhák túlmosását. Kompakt mélységének köszönhetően helyet takarít meg anélkül, hogy kompromisszumot kötne a kapacitás vagy a teljesítmény terén.
A textíliák kétszer tovább megőrzik újszerű megjelenésüket*
A SensiCare rendszer a töltet súlya alapján módosítja a program beállításait. Az érzékelők automatikusan szabályozzák az időtartamot, valamint a víz- és energiafogyasztást, így kisebb töltetek esetén is hatékony és kíméletes mosást biztosítanak.
*Színtartóssági teszt a Ritex által. Tesztszám: 15CR00099, 2015. december.
Steam Anti-Allergy program – a baktériumok és vírusok 99,99%-ának eltávolítása*
A 60°C-os AntiAllergy Vapor program a ciklus végén gőzt alkalmaz a higiénikus tisztítás érdekében. Segít csökkenteni a baktériumok és allergének jelenlétét, így ruhái tisztábbak és higiénikusabbak lesznek.
*Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa és MS2 bakteriofág ellen tesztelve (Swissatest Testmaterialien AG, 2021, tesztjelentés száma: 202120117).
Inverter+ motor – tartós és energiahatékony működés
Az Inverter+ motor a permanens mágneses technológiának köszönhetően hatékonyabb energiafelhasználást biztosít a hagyományos inverter motorokhoz képest, miközben hosszú élettartamot és megbízható működést garantál.
Rövidebb mosási idő a Time Manager® segítségével
Ne mosson tovább a szükségesnél. A 4 fokozatú Time Manager® opcióval lerövidítheti a mosási ciklusokat, így időt takaríthat meg a mindennapokban.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 73 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 595 mm |
| Szélesség | 449 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Súly | 62.5 kg |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 45 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés, előmosás, intenzív mosás, automatikus mérés, kedvenc program megjegyzése, centrifugálási sebesség kiválasztása, mosási hőmérséklet választó, befejezési késleltetés, ruhák hozzáadása add on, akusztikus jelzések kikapcsolása, dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz, motor inverter, sensicare, timesave, csendes |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú, pamut, vékony, farmer, öblítés, takarítás, vízleengedés és centrifugálás, szintetikus anyagok, sport eco 40-60, anti allergy, gyors 14 perc |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 25 min |