A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Fő jellemzők | |
| Mosási kapacitás | 7 kg |
| Maximális centrifugasebesség | 1200 ford./perc |
| Mosás zajszintje | 57 dBA |
| Centrifugálás zajszintje | 74 dBA |
| ProSmart™ inverteres motor | Orca |
| Magasság | 84 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 49 cm |
| Gőz technológia | SteamCure® |
| Késleltetés | Rugalmas késleltetés (0 ó – 24 ó) |
| Kijelző típusa | Digitális kijelző |
| Szín | Fehér |
| Felépítés | Szabadonálló |
| Csatlakozás | |
| HomeWhiz® csatlakozási típus | Bluetooth |
| 1. letölthető program | Vegyes program |
| 2. letölthető program | Függöny program |
| 3. letölthető program | Fehérnemű program |
| 4. letölthető program | Plüssjáték program |
| 5. letölthető program | Törölköző program |
| Programok | |
| Programok száma | 15 |
| 1 program | Pamut program |
| 2 program | Eco 40-60 |
| 3 program | Szintetikus program |
| 4 program | Daily Xpress / Xpress Super Short 14 perces program |
| 5 program | Gyapjú / Kézi mosás program |
| 6 program | GentleCare™ program |
| 7 program | Letölthető programok |
| 8 program | Centrifugálás és leeresztés program |
| 9 program | Öblítés program |
| 10 program | Sötét mosás / Farmer program |
| 11 program | Outdoor / Sport program |
| 12 program | StainExpert™ program |
| 13 program | Hygiene+ program |
| 14 program | Tollkabát program |
| 15 program | Ing program |
| Funkciók | |
| 1. funkció | Előmosás |
| 2. funkció | Gőz |
| 3. funkció | Fast+™ |
| 4. funkció | Bluetooth |
| 1. alfunkció | Dobtisztítás |
| 2. alfunkció | Extra öblítés |
| 4. alfunkció | Bluetooth |
| Technológiák | |
| ProSmart™ inverteres motor | Orca |
| Gőz technológia | SteamCure® |
| OptiSense® | Igen |
| Kivitel | |
| AquaWave® | Igen |
| XL méretű ajtó | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális kijelző |
| Szín | Fehér |
| Dob anyaga | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény és fogyasztás | |
| Mosási kapacitás | 7 kg |
| Maximális centrifugasebesség | 1200 ford./perc |
| Mosás zajszintje | 57 dBA |
| Centrifugálás zajszintje | 74 dBA |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 173 kWh |
| Éves vízfogyasztás | 10339 l |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Méret és súly | |
| Magasság | 84 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 49 cm |
| Súly | 57 kg |
| Magasság csomagolva | 88 cm |
| Szélesség csomagolva | 65 cm |
| Mélység csomagolva | 51.5 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 58 kg |
| Biztonság | |
| Gyermekzár | Igen |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Kiegyensúlyozatlan töltet szabályozása | Igen |
| Automatikus vízállítás | Igen |


