A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Technikai jellemzők | |
| Max. centrifugálási sebesség: | 1000 ford./ perc |
| Ruhatöltet (mosás): | 5 kg |
| Készülék típusa: | Mosógép |
| Betöltés típusa: | Elöltöltős |
| Felépítés: | Szabadonálló készülék |
| Mosási zajszint: | 60 dB |
| Centrifuga zajszint: | 77 dB |
| Programok | |
| Programok száma: | 15 |
| Kijelző/vezérlés | |
| Beállítható kezdési időpont: | Igen |
| Áramellátás | |
| Teljesítmény: | 1550 W |
| Bemeneti feszültség: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Biztosíték: | 10 A |
| Általános jellemzők | |
| Méretek (Szé / Ma / Mé): | 60 cm x 84 cm x 44 cm |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 84 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység: | 44 cm |


