A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Műszaki adatok | |
| Márka | ASUS |
| Termék neve | ASUS TUF Gaming TUF GeForce RTX 3080 O12G GAMING NVIDIA 12 GB GDDR6X |
| Kategória | Videókártyák |
| Processzor | |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Grafikus processzor | GeForce RTX 3080 |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 pixelek |
| CUDA | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| CUDA magok | 8960 |
| Processzor frekvenciája (OC mód) | 1815 Mhz |
| Processzor órajel boost sebessége (játék módban) | 1785 Mhz |
| Kijelzők max. száma videókártyánként | 4 |
| FireStream | Nincs |
| Memória | |
| Diszkrét grafikus adapter memória | 12 GB |
| Grafikus adapter memóriatípusa | GDDR6X |
| Memóriabusz | 384 bit |
| Adatátviteli sebesség | 19 Gbit/s |
| Csatlakozók és csatlakozási felületek | |
| Csatlakozófelület típusa | PCI Express 4.0 |
| HDMI portok mennyisége | 2 |
| DisplayPort száma | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| DisplayPort verzió | 1.4a |
| Tömeg és méretek | |
| Tömeg | 1,4 kg |
| Mélység | 51,7 mm |
| Magasság | 126,9 mm |
| Szélesség | 299,9 mm |
| Tápellátás | |
| Rendszer min. tápellátása | 850 W |
| Kiegészítő tápcsatlakozók | 2x 8-pin |
| Csomagolási adatok | |
| Csomagolás szélessége | 405 mm |
| Csomagolás mélysége | 233 mm |
| Csomagolás magassága | 88,5 mm |
| Csomagolás tömege | 2,86 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Kialakítás | |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátorok száma |
| Külső megjelenés | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rekesz magassága | Full-Height (FH) |
| Bővítőhelyek száma | 2,7 |
| Termék színe | Fekete |
| Teljesítmény | |
| Beépített TV-tuner | Nincs |
| OpenGL verziója | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nincs |
| PhysX | Nincs |
| HDCP | Igen |
| Logisztikai adatok | |
| Harmonized System (HS)-kód | 84733020 |


