A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| ALAPADATOK | |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
| Chipset típus | NVIDIA RTX 3060 |
| Foglalat | PCI-E 16x 4.0 |
| Hűtés mód | Aktív |
| Hűtés típus | Hűtőborda+Ventilátor |
| Min. tápegység | 750 W |
| MEMÓRIA | |
| Memória Típus | GDDR 6 |
| Beépített memória | 12288 MB |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| TELJESÍTMÉNY | |
| GPU órajel | 1882 MHz |
| Memória órajel | 15000 MHz |
| GRAFIKUS MEGJELENÍTÉS | |
| DirectX kompatibilitás | DirectX 12 |
| Open GL | 4.6 |
| CSATLAKOZÓK | |
| HDMI ki | 2 db |
| DisplayPort ki | 3 db |
| TÁPEGYSÉG IGÉNY | |
| Táp csatlakozó | 8 |


