A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Tulajdonságok | |
| Integrált processzor típusa | Intel Celeron J4125 QuadCore 2.0-2.7GHz |
| Alaplap méret | Mini-ITX |
| Memória típusa | DDR4 SO-DIMM |
| Memória architektúra | Dual Channel |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória maximális órajele | 2400 MHz |
| Memória maximális mérete | 8 GB |
| Bővítőhelyek PCIe 2.0 x16 | 1 db |
| Háttértár csatlakozó SATAIII | 2 db |
| Hátlapi USB-A 3.2 Gen 1 | 3 db |
| Hátlapi USB 2.0 | 1 db |
| Hátlapi HDMI | 1 db |
| Hátlapi D-sub | 1 db |
| Hátlapi PS/2 | 1 db |
| Hátlapi audió | Audio jack |
| Audio codec típusa | Realtek ALC887 |
| Integrált LAN típusa | Realtek RTL8111H |


