A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Processzor | |
| Processzor-gyártó | Intel |
| Processzor-foglalat | LGA 1200 |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel® Pentium® |
| SMP-processzorok maximális száma | 1 |
| Memória | |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Memória bővítőhelyek száma | 4 |
| Memory slots type | DIMM |
| Memóriacsatornák | Dual-channel |
| ECC | Igen |
| Nem ECC | Igen |
| Supported memory clock speeds | 2133,2400,2666,2800,2933 Mhz |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Unbuffered memory | Igen |
| Tároló kontroller | |
| Támogatott tároló meghajtó típusok | HDD & SSD |
| Támogatott tárolóeszköz-meghajtó csatlakozási felületek | SATA III |
| RAID-szintek | 0,1,5,10 |
| Grafika | |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | CrossFireX,Quad-GPU CrossFireX |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 pixelek |
| HDCP | Igen |
| OpenGL verziója | 4.5 |
| DirectX verziója | 12.0 |
| Belső adatátvitel | |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| Number of SATA III connectors | 6 |
| Elülső panel hangcsatlakozó | Igen |
| ATX tápegységcsatlakozó (24-pin) | Igen |
| Processzor ventilátor csatlakozó | Igen |
| Gépházi ventilátorok száma | 3 |
| Gépház-nyitását érzékelő csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Thunderbolt ™ vezetékek | 1 |
| 12V tápcsatlakozók | Igen |
| RGB LED tűfejes csatlakozó | Igen |
| Hátsó panel csatlakozók | |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C típusú portok száma | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok mennyisége | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| VGA (D-Sub) portok száma | 1 |
| HDMI portok mennyisége | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort verzió | 1.4 |
| Hálózat | |
| Ethernet/LAN csatlakozás | Igen |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN-vezérlő | Intel® I219-V |
| LAN-ébresztési funkció | Igen |
| Wi-Fi | Nincs |
| Jellemzők | |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B460 |
| Audió chip | Realtek ALC1200 |
| Audio output channels | 7.1 csatornák |
| PC health monitoring | Ventilátor, Hőmérséklet, Feszültség |
| Component for | PC |
| Alaplap kialakítása | Micro ATX |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Tanúsítványok | FCC, CE, ErP/EuP |
| Bővítő helyek | |
| PCI-expressz x1 (Gen 3.x) bővítőhelyek | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) bővítőhelyek | 2 |
| BIOS | |
| BIOS-típus | UEFI AMI |
| BIOS memória méret | 128 Mbit |
| ACPI version | 6.0 |
| Rendszergazdálkodási BIOS (SMBIOS) verzió | 2.7 |
| Súly és méret | |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 229 mm |
| Csomagolás tartalma | |
| Kábelek mellékelve | SATA |
| Meghajtóprogramok mellékelve | Igen |


