A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Anyag | |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Méret & Tömeg | |
| Ülés szélessége | 35 cm |
| Maximális ülésmagasság | 57 cm |
| Minimális ülésmagasság | 47 cm |
| Szék/fotel szélessége | 76 cm |
| Szék/fotel tömege | 27,5 kg |
| Háttámla max. magassága | 89 cm |
| Konstrukció | |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Konstrukció | Forgó |
| Terhelés | |
| Maximális terhelhetőség | 170 kg |
| Karfa | |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra |
| Kerekek | |
| Görgők | Görgős |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Szín | |
| Szín | Szürke |
| Rendeltetés | |
| Rendeltetés | Gamer |


