AROZZI Arena, sötétszürke-feketeImádsz a géped előtt ülni és hosszú ideig játszani? Ebben az esetben szükséged lesz egy olyan minőségi asztalra, amelyen sok hely van a monitor, a billentyűzet vagy más játékeszköz számára. A(z) Arozzi gamer asztala tetszeni fog, hiszen minden játékigényt maradéktalanul kielégít. Mielőtt választanál, vedd figyelembe a méreteit is, amely ebben az esetben a következő: 82 × 71 × 160 cm. Ami a terhelhetőségét illeti, az egészen 80 kg. Vízálló felület borítja, tehát még a kiömlő üdítő sem tudja tönkre tenni. Óriási előnye a csúszásmentes kialakítása. Egyszóval, biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad. A(z) AROZZI Arena, sötétszürke-fekete gamer asztalt kifejezett úgy tervezték, hogy megkönnyítse a tápkábelek elhelyezését. Az asztallap anyaga: fa. A konstrukció alapanyaga pedig acél. Fekete és szürke színe és modern, esztétikus dizájnja garantáltan elnyeri a tetszésed.
A(z) AROZZI Arena, sötétszürke-fekete gamer asztal kulcsfontosságú paraméterei- Szerezd be ezt az új gamer asztalt, amely minden játékigényt tökéletesen kielégít
- A(z) Arozzi márkájú asztal mérete: 82 × 71 × 160 cm
- Tömeg: 39 kg
- Maximális terhelhetősége: 80 kg
- Vízhatlan felület borítja
- Felszíne csúszásmentes, tehát garantáltan minden a helyén marad
- A magasságát könnyedén be tudod állítani
- Ügyes kábelrendszerező kialakítás
- Konstrukciójának alapanyaga: acél
- Az asztallapot fából készítették
- A(z) Arozzi gamer asztalának színe fekete és szürke
| Méretek |
| Szélesség | 82 cm |
| Magasság | 71 cm |
| Asztal súlya | 39 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Mélység | 160 cm |
| Típus |
| Típus | Klasszikus |
| Tulajdonságok |
| Tulajdonságok | Állítható magasság, Csúszásgátló, Kábelkezelő rendszer, Vízálló |
| Anyag |
| Lap anyaga | Fa |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Szín |
| Szín | Fekete, Szürke |