Arozzi Arena, rózsaszín-fehér Szeretsz a számítógéped előtt ülni és sokáig játszani? Akkor szükséged lesz egy olyan minőségi asztalra, amelyen sok hely van a monitor, a billentyűzet és más játékeszköz számára. A(z) Arozzi gamer asztala biztosan elvarázsol, hiszen minden játékigényt kielégít. Természetesen mielőtt döntenél, vedd figyelembe a méreteket is, amelyek ebben az esetben a következők: 82 × 71 × 160 cm. Ami a max. terhelhetőségét illeti, az egészen 80 kg. Vízálló felület borítja, tehát még a kiömlő üdítő sem tudja tönkre tenni. Komoly előnye a csúszásmentes kialakítása. Azaz, biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad. Azonfelül, ha nem tetszik a magassága, azt is könnyen be tudod állítani. A(z) Arozzi Arena, rózsaszín-fehér gamer asztalt kimondottan úgy tervezték, hogy kényelmesen lehessen elvezetni a kábeleket. Az asztal lapjának anyaga: fa. A konstrukció alapanyaga pedig acél.
Tulajdonságok: - A(z) Arozzi márkájú asztal méretei: 82 × 71 × 160 cm
- Összsúlya: 39 kg
- Maximális teherbírása: 80 kg
- Vízhatlan felülettel büszkélkedik
- A magasság és a dőlésszög könnyedén beállítható
- Felszíne csúszásgátlós, ezáltal biztosan minden a helyén marad
- Kábelrendszerező kialakítás
- Szerkezetének alapanyaga: acél
- Az asztallap fából készül
| Méretek |
| Szélesség | 82 cm |
| Magasság | 71 cm |
| Asztal súlya | 39 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Mélység | 160 cm |
| Szín |
| Szín | Fehér, Rózsaszín |
| Tulajdonságok |
| Tulajdonságok | Állítható dőlés, Állítható magasság, Csúszásgátló, Kábelkezelő rendszer, Vízálló |
| Típus |
| Típus | Pozicionálható |
| Anyag |
| Lap anyaga | Fa |
| Konstrukció anyaga | Acél |