Arozzi Arena Crawling Chaos
Imádsz a számítógéped előtt ülni és játszani órákon át? Ez esetben szükséged lesz egy olyan megbízható asztalra, amelyen rengeteg hely van a monitor, a billentyűzet és más játékeszköz számára. A(z) Arozzi gamer asztala tetszeni fog, hiszen minden játékigényt százszázalékosan kielégít. Természetesen mielőtt döntenél, vedd figyelembe a méretét is, amely ebben az esetben a következő: 82 × 71 × 160 cm. Ami a maximális teherbírását illeti, az egészen 80 kg. Vízhatlan felülettel büszkélkedik, tehát a kiömlő üdítő sem fogja tönkre tenni. Komoly előnye a praktikus csúszásgátló kialakítása. Egyszóval, biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad. Valamint, ha nem tetszik a magassága, azt is könnyen be tudod állítani. A(z) Arozzi Arena Crawling Chaos gamer asztalt egyenesen úgy alakították ki, hogy megkönnyítse a kábelek elhelyezését. Az asztallap anyaga: fa. A szerkezet alapanyaga pedig acél. Fekete és rózsaszín színe és modern, stílusos dizájnja garantáltan elnyeri a tetszésed.
A(z) Arozzi Arena Crawling Chaos gamer asztal fontos tulajdonságai- Szerezd be ezt az új gamer asztalt, amely minden játékigényt hiánytalanul kielégít
- A(z) Arozzi márkájú asztal a következő méretekkel rendelkezik: 82 × 71 × 160 cm
- Teljes súlya: 39 kg
- Maximális terhelhetősége: 80 kg
- Vízálló felület borítja
- A magasság és a dőlésszög könnyedén testre szabható
- Felszíne csúszásgátlós, ezáltal biztosan minden a helyén marad
- Ügyes kábelrendszerező
- A konstrukció alapanyaga: acél
- Az asztallap fából készült
- A(z) Arozzi gamer asztalának színe fekete és rózsaszín
| Szín |
| Szín | Fekete, Rózsaszín |
| Tulajdonságok |
| Tulajdonságok | Állítható dőlés, Állítható magasság, Csúszásgátló, Kábelkezelő rendszer, Vízálló |
| Anyag |
| Lap anyaga | Fa |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Méretek |
| Szélesség | 82 cm |
| Magasság | 71 cm |
| Asztal súlya | 39 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Mélység | 160 cm |
| Típus |
| Típus | Pozicionálható |