Arozzi Arena Angelo - feketeSzeretsz a számítógép előtt ülni és sokáig játszani? Ebben az esetben szükséged lesz egy olyan megbízható asztalra, amelyen rengeteg hely van a monitor, a billentyűzet és más játékeszköz számára. A(z) Arozzi gamer asztala biztosan magával ragad, hiszen minden játékigényt maradéktalanul kielégít. Mielőtt véglegesen döntenél, vedd figyelembe a méreteit is, amely ebben az esetben a következő: 255 × 71 × 102 cm. Ami a teherbírását illeti, az egészen 80 kg. Nagy előnye a csúszásmentes kialakítása. Szóval, biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad. A(z) Arozzi Arena Angelo - fekete gamer asztalt kimondottan úgy alakították ki, hogy kényelmesen lehessen elvezetni a kábeleket. Az asztallap az alábbi anyagból készült: MDF. Szerkezetének alapanyaga pedig acél.
A(z) Arozzi Arena Angelo - fekete gamer asztal legfontosabb jellemzői
- Szerezd be ezt az új gamer asztalt, amely minden játékigényt teljes mértékben kielégít
- A(z) Arozzi márkájú asztal az alábbi méretekkel rendelkezik: 255 × 71 × 102 cm
- Súly: 46,7 kg
- Terhelhetősége: 80 kg
- Felszíne csúszásgátlós, ezáltal garantáltan minden a helyén marad
- A magasságát könnyen be tudod állítani
- Kábelrendszerező kialakítás
- Konstrukciójának alapanyaga: acél
| Méretek |
| Magasság | 71 cm |
| Asztal súlya | 46,7 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Mélység | 102 cm |
| Szélesség | 255 cm |
| Típus |
| Típus | Pozicionálható |
| Tulajdonságok |
| Tulajdonságok | Állítható magasság, Csúszásgátló, Fejhallgató horog, Kábelkezelő rendszer |
| Anyag |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Szín |
| Szín | Fekete |