A gaming számítógép mellől egy rendes gamer szék semmiképpen sem maradhat el. A stílusos Anda Seat Kaiser Series 3 XL fehér egy alaposan átgondolt tervezésű, hatékony modell, amely sokkalta komfortosabbá teszi a játékot. Hinta mechanikával készült. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A páratlan Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga fém. A könyök támasztása is nagyon fontos, ezért a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámaszt tett rá. A fejtámasz a gamer székeknél szinte nélkülözhetetlen és támogatja az egész test megtámasztását, egészen a nyaki gerincig. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít a helyes testtartásban. Ha ülés közben szeretnéd megdolgoztatni az izmaidat is, keress egyensúlyozós tulajdonságú ülést, ami aktív ülést tesz lehetővé. A klassz Anda Seat Kaiser Series 3 XL fehér az ülésmagasság beállítását is lehetővé teszi, amelynek hála hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból készítették.
Anda Seat Kaiser Series 3 XL fehér gamer szék minőségi anyagból A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék új szintre emeli a játékélményt. A remek Anda Seat Kaiser Series 3 XL fehér műbőr bevonata igazán vonzó megjelenésű. Az üléspárnát ún. hideghabból gyártották, ami egy modern és rugalmas anyag. A szék zökkenőmentes gurulását a műanyagból gyártott biztosítják, amelyek kiválóan bírják a terhelést és nem akadnak el.
Tulajdonságok: - A klassz fehér szín fokozza a népszerű Anda Seat által megalkotott gamer szék látványos kivitelét
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek köszönhetően még játék alatt is aktívan fogsz ülni
- A helyes testtartást a fejtámla is segíti
- Erős fém konstrukció
- A menő Anda Seat gamer szék maximális terhelhetősége: 180 kg
- A huzat anyaga: szintetikus bőr
- A tartós, fém lábak megfelelő stabilitást biztosítanak
- A deréktámasz a helyes pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla dőlésszöge, háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága és deréktámasz magassága
| Anyag |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Szintetikus bőr |
| Méret & Tömeg |
| Ülés szélessége | 51 cm |
| Maximális ülésmagasság | 53,5 cm |
| Minimális ülésmagasság | 44,5 cm |
| Háttámla min. magassága | 83 cm |
| Szék/fotel szélessége | 74 cm |
| Szék/fotel tömege | 33 kg |
| Háttámla max. magassága | 83 cm |
| Konstrukció |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla dőlésszöge, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kerekek |
| Kerekek anyaga | Gumírozott, Műanyag |
| Görgők | Görgős |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 180 kg |
| Szín |
| Szín | Fehér |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |