Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Black Fabric
Az igényes gamerek felszereléséből egy eredeti gamer szék semmiképpen sem hiányozhat. A stílusos Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Black Fabric egy praktikus felépítésű, hatékony modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta típusú mechanikával működik. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A stílusos Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga fém. A fejtámla a gamer székek esetében szinte alapfelszereltség és mivel ennél a modellnél is van, a nyaki gerinc rész megtámasztása sem jelenthet gondot. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít, hogy a megfelelő pozícióban ülj. Ha ülés közben szeretnéd megdolgoztatni az izmaidat is, keress egyensúlyozós tulajdonságú ülést, ami lehetővé teszi az izmok enyhén aktív átmozgatását. A stílusos Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Black Fabric az ülésmagasság beállítását egyaránt lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol.
Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Black Fabric gamer szék minőségi anyagokból
A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék nagymértékben javítja a játékélményt. A textil bevonat légáteresztő és meglehetősen kényelmes. A párnázatot ún. HR habból gyártották, ami egy modern és rugalmas anyag. A szék sima gurulását a gumi bevonattal készült garantálják, amelyek kitűnően bírják a terhelést és nem akadnak el.
Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Black Fabric gamer szék - leglényegesebb előnyök:- A klassz fekete szín tovább fokozza a kedvelt Anda Seat által készített gamer szék lenyűgöző dizájnját
- Egyszerű hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek köszönhetően még játék során is aktívan fogsz ülni
- A helyes testtartást a fejtámla is segíti
- Ellenálló fém konstrukció
- A menő Anda Seat gamer szék max. terhelhetősége: 120 kg
- A gamer szék huzata: textil
- A gamer szék huzata: Textil
- A gumis kerekek kíméletesek a padlóhoz és csendesen gurulnak
- A deréktámasz nem engedi a hát görnyedését
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Állíthatóság: háttámla dőlésszöge, háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága és deréktámasz magassága
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Konstrukció |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla dőlésszöge, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Kerekek |
| Görgők | Görgős |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Méret & Tömeg |
| Háttámla max. magassága | 133,5 cm |
| Ülés szélessége | 52,5 cm |
| Maximális ülésmagasság | 51 cm |
| Minimális ülésmagasság | 44,5 cm |
| Háttámla min. magassága | 83 cm |
| Szék/fotel szélessége | 74 cm |
| Szék/fotel tömege | 28,9 kg |