A lelkes játékfanatikusok felszereléséből egy rendes gamer szék sem hiányozhat. A minőségi Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - XL size - Black Fabric egy praktikus felépítésű, kiemelkedő modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta típusú mechanikával működik. Ez egy olyan megoldás, amely biztosítja a háttámla merevségét. A stílusos Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga fém. A könyök támasztása is fontos, ennek okán a gyártó magasság kartámasszal szerelte fel. A fejtámla a gamer székek esetében szinte alapfelszereltség és lehetővé teszi az egész gerinc kényelmes megtámasztását. A hátfájás ellen kiváló a deréktámasz is, ami segít kiegyenesedve ülni. Ha a lehető legegészségesebb ülésre törekszel, a dinamikus ülésről se feledkezz meg, ami aktív ülést tesz lehetővé, az izomzat használatának szükségességével. A stílusos Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - XL size - Black Fabric az ülésmagasság beállítását egyaránt lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábakat és a lábkeresztet fém anyagból készítették.
Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - XL size - Black Fabric gamer szék minőségi anyagokból
A klassz Anda Seat gamer szék hosszú időre képes nagyfokú komfortot biztosítani. A textil anyaga elegáns és meglehetősen kényelmes. Az ülőrész párnázatát ún. hideghabból készítették, ami egy korszerű és rugalmas anyag. A zökkenőmentes gurulást a gumi bevonattal készült biztosítják, amelyek kitűnően bírják a terhelést és nem akadnak el.
Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - XL size - Black Fabric gamer szék - legfontosabb jellemzők- A népszerű fekete szín fokozza a népszerű Anda Seat által készített gamer szék látványos dizájnját
- Egyszerű hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék során is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla a helyes testtartás biztosítására szolgál
- Erős fém konstrukció
- A népszerű Anda Seat gamer szék max. teherbírása: 180 kg
- Huzat: textil
- A gamer szék huzata: Textil
- Az erős szerkezetet a fém lábak egészítik ki
- Csendes mozgású és padlókímélő gumis kerekek
- A deréktámasz nem engedi, hogy görnyedten ülj
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Paraméterek
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Magasság |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Anyag |
| Üléshuzat típusa | Huzat nélkül |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 180 kg |
| Konstrukció |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Kerekek |
| Görgők | Görgős |
| Kerék átmérője | 6,5 cm |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Méret & Tömeg |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Maximális ülésmagasság | 52,5 cm |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 74 cm |
| Szék/fotel tömege | 34 kg |
| Háttámla max. magassága | 137 cm |
| Felszerelés |
| Szék felszereltsége | Masszázs funkció |