Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - L Size Gray Fabric
Az igényes játékfanatikusok felszereléséből egy eredeti gamer szék sem maradhat el. A stílusos Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - L Size Gray Fabric egy alaposan átgondolt tervezésű, hatékony modell, amely sokkalta komfortosabbá teszi a játékot. Hinta mechanikával működik. Ez egy olyan megoldás, amely biztosítja a háttámla merevségét. A fantasztikus Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. A fejtámasz a gamer székek esetében elmaradhatatlan felszereltség, erről pedig ennél a modellnél sem kell lemondanod. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít felvenni a helyes testtartást. Ha szeretnéd, hogy az ülés még egészségesebb legyen, a dinamikus ülésről se feledkezz meg, ami elősegíti az izmok enyhe aktivitását. A profi Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - L Size Gray Fabric az ülésmagasság beállítását szintén lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszú órákra komfortos ülést szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábakat és a lábkeresztet fém anyagból gyártották.
Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - L Size Gray Fabric gamer szék - legfontosabb előnyök- A népszerű szürke szín még inkább kiemeli a kedvelt Anda Seat által megalkotott gamer szék látványos kivitelét
- Egyszerű hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék közben is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla egészen a nyaki gerincig segít a háttámasztásban
- Erős fém konstrukció
- A szuper Anda Seat gamer szék max. teherbírása: 120 kg
- Huzat: textil
- A gamer szék huzata: Textil
- Az alsó rész fémből készült
- A gumis kerekek kíméletesek a padlóhoz
- A deréktámasz nem engedi a hát görnyedését
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Állíthatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat Kaiser 4 Premium Gaming Chair - L Size Gray Fabric gamer szék kitűnő minőségű anyagból
A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék nagymértékben javítja a játékélményt. A textil huzat igazán kényelmes és légáteresztő. Az üléspárnát ún. HR habból gyártották, ami egy modern és elasztikus anyag. A szék zökkenőmentes gurulását a gumi garantálják, amelyek jól bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Méret & Tömeg |
| Ülés szélessége | 49 cm |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 54 cm |
| Szék/fotel tömege | 33,5 kg |
| Maximális ülésmagasság | 52 cm |
| Háttámla min. magassága | 128 cm |
| Háttámla max. magassága | 134 cm |
| Konstrukció |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Mechanika | Hinta |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kerekek |
| Görgők | Görgős |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Szín |
| Szín | Szürke |