Az ATX ház különféle alaplapi formátumok használatát teszi lehetővé Például: ATX, Micro ATX, Flex ATX, Mini ITX. Az egy külső 5,25 hüvelykes rekesz lehetőséget ad arra, hogy CD / DVD meghajtót, esetleg memóriakártya-olvasót vagy ventilátorvezérlőt (igényeitől függően) felszerelhessen.
Belül négy rekesz van Kettő 2,5" és két 3,5" a lemezek / meghajtók felszereléséhez. A házba szerelhető grafikus kártya maximális hossza 340 mm. Lehetséges négy további ventilátor hozzáadása az Akyga® AK34BK-hez.
Az AK34BK első számítógépes alvázlapja két USB-porttal van felszerelve A népszerű USB 2.0 szabványban és a gyors USB 3.0-ban. A fogyasztók kényelme érdekében panelen fejhallgató és mikrofon bemenetek vannak.
| Műszaki adatai |
| Méret | ATX |
| Ház típus | Micro Tower |
| Beépíthető alaplap méret | ATX Micro-ATX Mini-ITX FlexATX |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Külső 5,25" bővítő hely | 2 db |
| Külső 3,5" bővítő hely | Nincs |
| Belső 3,5" bővítő hely | 2 db |
| Belső 2,5" bővítő hely | 2 db |
| Előlapi csatlakozók | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 Fejhallgató Mikrofon HD audio |
| Max. VGA hosszúság | 340 mm |
| Max. CPU hűtő magasság | 160 mm |
| Telepített ventilátor (méret) | nincs |
| Ház anyag | Horganyzott acél ABS |
| Súly (bruttó) | 3.1 kg |
| Méretek (H x Sz x Mag) | 340 x 170 x 410 mm |