A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Paraméterek | |
| Testrész | Váll |
| Hát | |
| Hastájék | |
| Derék | |
| Fenék | |
| Combok | |
| Lábak | |
| Wellness készülék típusa | Gép |
| Típus | Elektromos |
| Használat | Otthoni használat |
| Ajánlott | Masszázs |
| Meghajtó típusa | Infravörös fény |
| Előnyök | Masszázs |
| Funkciók | Ergonomikus fogantyú |
| Melegítés | |
| Csúszásgátló markolat | |
| Infravörös fűtés BE / KI | |
| Szín | Fehér |
| Műszaki sajátosságok | |
| Teljesítmény | 20 W |
| Méretek | |
| Hosszúság | 445 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 1 kg |


