XTRIKE ME GC-907 Gaming ChairAz XTRIKE ME GC-907 egy gamer szék, amely elsőrangú kényelmet biztosít hosszú játékmenetekben. A robusztus fémváznak köszönhetően stabil támaszt nyújt, a magasság folyamatos állítását pedig gázrugó biztosítja. A háttámla szinte vízszintes helyzetbe dönthető, ami nagyszerű variációs lehetőséget kínál a pihenéshez. A levehető fej- és derékpárnák célzott támasztást nyújtanak. Az állíthatómagasságú kartámaszok és a tartós műbőr borítás a praktikus funkciókat vonzó megjelenésben ötvözi. Az XTRIKE ME GC-907 tökéletes választás azoknak, akik stílusos és megbízható gamer széket keresnek.
Dinamikus RGB-világítás a setupod feldobásához
Dobd fel a játékkörnyezeted az Xtrike Me GC-907 gamer szék beépített RGB-világításával. Szabd személyre a szék megjelenését, és szinkronizáld a gamer setupoddal vagy a hangulatoddal. A vibráló fényeffektek magával ragadó atmoszférát teremtenek. Az állítható színeknek és RGB világítási módoknak hála nemcsak esztétikailag változtathatod meg a setupodat, hanem izgalmas vizuális elemmel is bővítheted a játékélményedet.
Állítsd be a pozíciót igényeid szerint
Az ergonomikus Xtrike Me GC-907 gamer szék kiváló választás gamerek, olvasók és profik számára egyaránt. A robusztus fémkonstrukciónak és a könnyen tisztítható műbőr borításnak köszönhetően maximális kényelmet és hosszú élettartamot kínál. A szék széles beállítási lehetőségekkel rendelkezik, beleértve a 90° és 180° között dönthető háttámlát, a magasságban állítható ülőkét és kartámaszokat, valamint 360 fokos forgathatóságot.
Kényelmes és stabil
A magas háttámla a fej- és derékpárnákkal együtt biztosítja a szükséges támasztást, ami megkönnyíti a munkára vagy a játékra való koncentrálást. A rögzíthető hintamechanika kényelmes pozicionálást tesz lehetővé, az ötágú talp minőségi műanyag görgőkkel pedig garantálja a könnyű mozgást. Az XTRIKE ME GC-907 gamer szék teherbírása 150 kg.
Jellemzők:
- Az XTRIKE ME GC-907 gamer szék piros kivitelben RGB-világítással
- A borítás műbőrből készült, az ülőke PUR-habbal töltött
- A rögzíthető hintamechanika kényelmes pozicionálást tesz lehetővé
- Az ötágú talp minőségi műanyag görgőkkel garantálja a könnyű mozgást
- Magasságban állítható ülőke és kartámaszok
- 360 fokos forgathatóság
- A háttámla 90° és 180° között dönthető
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
|
| Szék/fotel szélessége | 57 cm |
| Szék/fotel mélysége | 48 cm |
| Minimális ülésmagasság | 43 cm |
| Maximális ülésmagasság | 53 cm |
| Ülés szélessége | 57 cm |
| Min. ülésmélység | 48 cm |
| Max. ülésmélység | 48 cm |
| Háttámla max. magassága | 82 cm |
| Szék/fotel tömege | 16,8 kg |
| Háttámla min. magassága | 82 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Fém |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Szintetikus bőr |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Műanyag |
| Ülőke töltőanyaga | Molitan (PUR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém, Műanyag |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Konstrukció | Egyensúlyozós, Ergonomikus, Forgó |
| Mechanika | Egyensúlyozós |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| Felszerelés |
| Szék felszereltsége | LED diódák, RGB háttérvilágítás |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Magasság |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Szín |
|
| Szín | Fekete |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |