A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Polc |
| Használat | Kereskedelmi Otthoni felhasználás |
| Felszerelési mód | Padló |
| Összeszerelési állapot | Részben összeszerelt |
| Polcok száma | 5 |
| Maximális terhelhetőség | 100 kg |
| Anyag | Fém |
| Polc anyaga | MDF |
| Szín | Horganyzott |
| Csomag tartalma | Fém polcos állvány |
| Méretek | |
| Magasság | 180 cm |
| Hosszúság | 90 cm |
| Szélesség | 45 cm |


