Marvo Kahn GreyA Marvo Kahn gamer szék a tartósság, a stílus és az ergonomikus támasztás tökéletes kombinációja, ami kiváló választássá teszi minden lelkes játékos számára. Úgy tervezték, hogy maximális kényelmet nyújtson még a hosszú játékmenetek során is, kompromisszumok nélkül. A minőségi szintetikus bőr és a PUR hab kellemes ülésélményt és hosszú élettartamot biztosít. Ez az anyag könnyen karbantartható, miközben modern és professzionális megjelenést kölcsönöz. A Marvo Kahn gamer székkel teljesen a játékra koncentrálhatsz, anélkül, hogy kellemetlen nyomással, túlmelegedéssel vagy hátfájással kellene szembenézned.
A Marvo Kahn Grey gamer szék főbb jellemzői- A Marvo Kahn gamer széket a maximális kényelemre és hátfeszesítésre tervezték
- Az 55 cm széles és 82 cm magas háttámla elegendő helyet biztosít a felsőtest számára
- A kényelmes, 55 × 50 cm-es ülőke kényelmes ülést garantál
- A 4D kartámaszok több irányban is állíthatóak
- 120 és 130 cm között állítható magasság az ideális pozícióért
- A 4-es osztályú gázrugó akár 150 kg teherbírást és sima mozgást biztosít a magasság állításakor
- A 350 mm átmérőjű fémtalp stabilitást nyújt
- A 60 mm átmérőjű PU anyagú görgők csendes és sima mozgást tesznek lehetővé a padló károsítása nélkül
- A pillangó mechanizmus lehetővé teszi a háttámla megdöntését és teljes lehajtását rövid pihenéshez
- A memóriahabos párnák alkalmazkodnak a test formájához és ott nyújtanak támasztást, ahol a legnagyobb szükség van rá
- A mágneses fejtámasz hevederek nélkül a helyén marad, és könnyen áthelyezhető a nagyobb kényelem érdekében
- A minőségi anyagok tartósságot és egyszerű tisztítást biztosítanak
Élvezd a tökéletes kényelmet a Marvo Kahn gamer székben!A Marvo Kahn gamer szék úgy lett megtervezve, hogy maximális kényelmet nyújtson és lehetővé tegye az egyenes háttartást akár több órás ülés esetén is. Az 55 cm széles és 82 cm magas széles háttámla bőséges helyet és támasztást kínál a felsőtest számára. Az 55 × 50 cm-es ülőke hosszú játék vagy munka során is kényelmes. A 4D kartámaszok több irányban is állíthatóak - magasságban, előre/hátra, oldalirányban és forgatással, így minden felhasználó megtalálja a számára ideális pozíciót. A 120 és 130 cm között állítható magasság megkönnyíti a szék íróasztalhoz való igazítását.
Ergonomikus támasztás a hátadnakA Marvo Kahn gamer szék részét képezik a memóriahabos párnák, amelyek alkalmazkodnak a test formájához és ott nyújtanak támasztást, ahol a legnagyobb szükség van rá. A mágneses fejtámasz hevederek nélkül a helyén marad, és könnyen áthelyezhető, ami növeli a kényelmet és hozzájárul a gamer szék elegáns megjelenéséhez. Az ágyéktámasz támogatja az egészséges testtartást hosszabb ülés esetén is, ami a Kahn széket igazán ergonomikussá és igényes felhasználók számára is alkalmassá teszi.
Robusztus konstrukció magas teherbírássalA Marvo Kahn 4-es osztályú gázrugóval van felszerelve, amely akár 150 kg teherbírást és sima mozgást biztosít a magasság állításakor. A 350 mm átmérőjű robusztus fémtalp stabilitást nyújt még dinamikus mozgás esetén is játék közben, míg a 60 mm átmérőjű PU anyagú görgők csendes és sima mozgást garantálnak akülönböző típusú padlókon, a felületük károsítása nélkül. A pillangó mechanizmusnak hála a gamer szék háttámlája megdönthető vagy teljesen lehajtható, ami ideális rövid pihenéshez meccsek között.
Marvo Kahn - az ideális társad minden napra16,5 kg tömegével a Marvo Kahn gamer szék kellően robusztus, ugyanakkor könnyen mozgatható. Ideális kombinációt kínál a stabilitás, az esztétikus kivitelezés és a funkcionális elemek terén a mindennapi használathoz. Konstrukcióját a hosszú élettartamot és a maximális kényelmet szem előtt tartva tervezték, ami ideális választássá teszi nemcsak játékosok, hanem home office munkavégzés vagy hosszú streamelés számára is. Ha olyan széket keresel, amely minden elvárásnak megfelel, a Marvo Kahn a tökéletes választás.
| Konstrukció |
| Konstrukció | Forgó |
| Beállítási lehetőségek | Háttámla dőlésszöge |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Anatómiailag formázott |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Kartámaszok |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kartámaszok beállítása | Magasság |
| Kerekek |
| Görgők | Görgős |
| Kerekek anyaga | Műanyag |
| Kerék átmérője | 6 cm |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Anyag |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Szintetikus bőr |
| Ülőke töltőanyaga | Molitan (PUR hab) |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Szín |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Méret & Tömeg |
| Szék/fotel szélessége | 60 cm |
| Szék/fotel mélysége | 75 cm |
| Minimális ülésmagasság | 47 cm |
| Maximális ülésmagasság | 57 cm |
| Ülés szélessége | 55 cm |
| Min. ülésmélység | 50 cm |
| Max. ülésmélység | 50 cm |
| Háttámla min. magassága | 81 cm |
| Rendeltetés |
| Típus | Irodai szék |
| Rendeltetés | Gamer |