Az eszköz hatékonyan edzi a hátizmokat, karokat, csípőt, a hasizmot, lábakat és a feneket.
Térdeljen a térdpárnákra, támaszkodjon meg a karjaival és fogja meg szorosan a fogantyúkat. Most pedig húzza a térdeit a test irányába. Ismételje meg a mozdulatokat, így egyszerre edzheti a hasizmát,
lábait, karjait, hátát és a fenekét.
Megjegyzés: ezeknek gyakorlatoknak végzése idejére le kell szerelni a háttámaszt.
Helyezkedjen el a háttámaszra. Végezzen felüléseket.
Megjegyzés: Győződjön meg róla, hogy a háttámasz felszerelt állapotban van amikor ezeket a gyakorlatokat végzi.
A bemelegítés és nyújtás minden edzés előtt és után nagyon fontos. Minden gyakorlatot lassan, fokozatosan végezzen el, ismételje meg őket kétszer, háromszor. A késöbbiekben növelheti a szériaszámot.
További gyakorlatok:• Fejkörzés
• Lábujjak megérintése
• Vállak emelése
• Nyújtás
• Karok nyújtása
• Belső combok nyújtása
• Nyújtott egyenes láb érintése
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Pad |
| Sport | Fitnesz/Edzés |
| Szint | Kezdő Haladó |
| Típus | Állítható |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Maximális támogatott súly | 100 kg |
| Szín | Fekete Türkiz |
| Méretek |
| Hosszúság | 115.5 cm |
| Szélesség | 42 cm |
| Magasság | 79 cm |