Keter Excellence Tall 241046 4 polcos szekrény, 15 kg/polc, TUV GS tanúsítvány, 65 x 45 x 97 cm méret, bézs/szürkeKeter Excellence Magas gardrób. Ha különböző méretű tárgyakat szeretne tárolni, a Keter Excellence szekrényeink állítható polcai megadják a szükséges rugalmasságot. A zárható ajtók nagyobb biztonságot nyújtanak, a lábak pedig felemelik a szekrényt a földről, így ideális garázsokhoz és mosodákhoz. A bézs/szürke színekben kapható Base modell egy polccal rendelkezik, amely akár 15 kg-ot is elbír. Méretek: (HxSzxM) 65 x 45 x 97 cm; TUV GS tanúsítvány; 4 polc, amelyek egyenként akár 15 kg-ot is elbírnak; Magas lábak; Könnyen összeszerelhető; Zárható ajtók; Könnyen tisztítható; Állítható polc
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Szekrény |
| Használat | Kereskedelmi Otthoni felhasználás |
| Felszerelési mód | Padló |
| Ajtók száma | 2 |
| Polcok száma | 4 |
| Maximális terhelhetőség | 60 kg |
| Anyag | Polipropilén |
| Főbb jellemzők | UV Protection |
| Szín | Szürke Bézs |
| Csomag tartalma | 1 x Szekrény |
| Méretek |
| Magasság | 97 cm |
| Hosszúság | 65 cm |
| Szélesség | 45 cm |