Keter Excellence 4 polcos szekrény 1 ajtós 241050, 12 kg/polc, TUV GS tanúsítvány, 33 x 45 x 182 cm méret bézs/szürkeA minőségi műanyagból készült Keter Excellence szekrény ideális szűk belső terekbe. Az Excellence 1 ajtós gardrób a legtöbbet hozza ki helyéből. elegáns hatékonysággal. Négy állítható polccal rendelkezik, amelyek egyenként 12 kg-ot képesek elbírni, valamint egy ajtózárral. Kapható bézs/szürke színben. Méretek: (HxSzxM) 33 x 45 x 182 cm; TUV GS tanúsítvány; Magas lábak; Könnyen összeszerelhető; Zárható ajtók; Könnyen tisztítható; Állítható polcok
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Szekrény |
| Használat | Kereskedelmi Otthoni felhasználás |
| Felszerelési mód | Padló |
| Ajtók száma | 1 |
| Maximális terhelhetőség | 60 kg |
| Anyag | Polipropilén |
| Főbb jellemzők | UV Protection |
| Szín | Szürke Bézs |
| Csomag tartalma | 1 x Szekrény |
| Méretek |
| Magasság | 182 cm |
| Hosszúság | 45 cm |
| Szélesség | 33 cm |