Tatamia Follow Me, a többfunkciós szék, amely megkönnyíti az életét.A Peg Perego Follow Me Tatamia szék használata születéstől fogva ajánlott. Használható kényelmes heverőként, pihentető hintaszékként vagy ultrakompakt asztali székként
A Stop&Go rendszernek köszönhetően a Tatamia Follow Me szék mindenhová követni tud.
Többfunkciós szék, 3 az 1-ben:Nyugágy, hintaszék és etetőszék!
Kényelmes dőlésszög:Asztali székből egyetlen mozdulattal heverővé válik.
Állítható magasság:A Tatamia Follow Me szék magassága 9 különböző pozícióban állítható.
Használata születéstől fogva:Dönthető háttámla és állítható lábtámasz.
Kárpitozott anatómiai szék:Biztonsági öv 5 pontos rögzítéssel, anatómiai elválasztó a lábakhoz, elülső rúd védelmet nyújt.
Dupla tálca:Dupla tálca, kivehető (asztalhoz és játékhoz), pohártartóval.
Kompakt összecsukható:A Tatamia szék összecsukva kompakt lesz. Eltartja magát. A kerekek nem karcolják a padlót. Könnyen tárolható - összecsukva - kis helyet foglal.
Ökológiai bőr huzat:Ökológiai bőrből készült huzat, puha, barátságos és higiénikus. Nedves ruhával tisztítható.
Follow Me: Stop&GoA Stop&Go rendszerrel gyermeke mindig Önnel lehet.
| Általános információk |
| Stílus | Klasszikus |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Szürke |
| Biztonság |
| Életkor | 0-3 hónap 3-6 hónap 6-9 hónap 9-12 hónap 1 év 2 év 3 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 9 pozíció |
| Háttámla dőlés | 3 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők |
| Főbb jellemzők | Kivehető bélés hinta 5 pontos biztonsági öv 3 pozícióban állítható lábtartó 1 x levehető dupla tálca |
| Kiegészítők: | Kivehető tálca |
| Méretek |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 107 cm |
| Mélység | 78 cm |
| Súly | 14 kg |
| Szélesség összehajtva | 59 cm |
| Mélység összehajtva | 35 cm |