A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános információk | |
| Stílus | Hordozható |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Sötétszürke |
| Biztonság | |
| Életkor | 3 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 7 pozíció |
| Háttámla dőlés | 5 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők | |
| Főbb jellemzők | Állítható |
| Kiegészítők: | Kivehető tálca |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 104.5 cm |
| Mélység | 75.5 cm |
| Súly | 7.6 kg |
| Szélesség összehajtva | 55 cm |
| Mélység összehajtva | 30 cm |


