PNI L807 PLUS GPS navigációs rendszer, 7" kijelző, 800 MHz, 256MB, DDR, 8GB belső memória, FM adó 7. képernyő A 7 hüvelykes képernyő rendkívül érzékeny és pontos.A dobozban található toll növeli az irányítást és a navigációt, mint az ujjait.
FM adóHordozható navigációs rendszer A PNI L807 Plus FM adóval rendelkezik.
Lehetővé teszi a navigáció belső / külső memóriájában tárolt dalok továbbítását az autó FM-rádióján.
Belső memóriaA belső navigációs memória 8 GB, ami azt jelenti, hogy komplex térképeket integrálhat vagy további multimédiás fájlokat adhat hozzá.
Erős processzorA GPS-pozíció fogadása és megjelenítése a térképen azonnal megtörténik, köszönhetően az új MSTAR 2531 új, 800 MHz-es és 256 MB RAM-os processzornak.
KapcsolatokA PNI L807 Plus navigációs összeköttetés miniUSB portot, mikro SD kártyát tartalmaz további térképek vagy multimédiás fájlok számára, valamint fejhallgató csatlakozót.
| Általános jellemzők |
| Ajánlott | Autó |
| Illeszkedés típusa; | Független |
| Térképek | Térkép nélkül |
| Támogatott médiaformátum | MP3 WMA WAV AVI WMV ASF 3GP MPEG1 TXT |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows CE |
| Kapcsolódás | SD kártya olvasó |
| Csomag tartalma | 1 x USB kábel 1 x Töltő 1 x Stylus 1 x szélvédő tartó 1 x navigációs rendszer 1 x kézikönyv |
| Szín | Fekete |
| Képernyő |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző átmérő | 7 inch |
| Kijelző felbontása | 800 x 480 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 1600 mAh |
| Processzor |
| Frekvencia | 800 MHz |
| RAM memória kapacitás | 256 MB |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Slot memória típusa | Micro SD |
| Slot memória maximális kapacitás | 32 GB |
| Méretek |
| Hosszúság | 177 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 147 mm |