A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 389 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 390 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Gyumolcsok es zoldsegek tarolasara szolgalo rekesz paratartalom-szabalyozassal |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | Szuperhűtés |
| LED világítás | |
| Chiller rekesz | |
| Páratartalom szabályozás | |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V |
| 240 V | |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 121 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 186 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 65 cm |


