Arctic AR60290M40W, Egyajtós hűtő, 286 l, Garden Fresh, Mix Zone, XXL palack, E energiaosztály, M 150,8 cm, Fehér
Hosszú ideig frissen tartja az élelmiszert alacsony energiafogyasztás mellett. Az AR60290M40W egyajtós Arctic hűtő olyan felszereléseket tartalmaz, mint: Garden Fresh, Eco Led, biztonsági üveg, állítható termosztát stb. - úgy tervezték, hogy az ételek ízletesek és frissek maradjanak. Mindössze annyit kell tennie, hogy rekeszekre helyezi az ételt és beállítja a hőmérsékletet.
Friss kert
Tágas rekesz zöldségek és gyümölcsök tárolására. Az étele sokáig friss és ízletes lesz!
Eco Led
Erősebb fényt biztosít, kevesebb hőt bocsát ki, és 7-szer alacsonyabb energiafogyasztást biztosít a hagyományos világítási rendszerekhez képest. Tökéletesen megvilágított rekeszek vannak alacsony energiafogyasztással!
Állítható termosztát
Minden Arctic hűtőszekrény és hűtőszekrény könnyen kezelhető termosztáttal van felszerelve. Célja, hogy a hőmérsékletet gyorsan az igényeknek megfelelően állítsa be, figyelembe véve a környezeti hőmérsékletet. Bármikor megváltoztathatja a hőmérsékletet, hogy ételei a legjobb állapotban maradjanak!
Megfordítható ajtók
Az Arctic hűtőszekrények lehetőséget kínálnak az ajtók felszerelésére az Ön igényei és a rendelkezésre álló hely szerint. Az ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is kinyílhatnak.
Ergonomikus kialakítás
A termék ergonómikus kialakítású, amelyet biztonsági üvegből készült polcok képviselnek, állítható pozicionálással és mérettel, amelyek alkalmasak a nagy konténerekhez.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 286 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 286 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó Palacktartó |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Főbb jellemzők |
|
| Technológia | Garden Fresh |
| Tulajdonság | Állítható termosztát Fordítható ajtó XXL Palacktartó Eco Led Keverés |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 38 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 109 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 150.8 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Súly | 49.5 kg |