Arctic AF125M40W Egyajtós hűtőszekrény, 120 l, E energiaosztály, M 84 cm, fehérA klasszikus választás, az egyajtós, E energiaosztályba sorolt, 114 literes nettó és 120 literes bruttó hűtőtérfogattal, valamint állítható hűtőpolcokkal rendelkező egyajtós hűtőszekrény ideális választás egyedülállóknak vagy azoknak, akiknek második hűtőtérre van szükségük.
Garden FreshTágas rekesz a zöldségek és gyümölcsök tárolására. Élelmiszerei hosszú ideig frissek és ízletesek maradnak!
Eco LedVilágosabb fényt biztosít kevesebb hővel és 7-szer kevesebb energiafogyasztással a hagyományos világítási rendszerekhez képest. Tökéletesen megvilágított rekeszek csökkentett energiafogyasztás mellett!
Állítható termosztátMinden Arctic hűtőszekrény és fagyasztó könnyen kezelhető termosztáttal van felszerelve. Célja, hogy szükség szerint gyorsan beállítsa a hőmérsékletet, figyelembe véve a környezeti hőmérsékletet. A hőmérsékletet bármikor módosíthatja, hogy az ételek a lehető legjobban fogyaszthatók legyenek!
Mix zónaAz ajtón elhelyezett állítható polcok, amelyek különböző méretű tárolóedények, például befőttesüvegek vagy szószok tárolására szolgálnak. Ön dönti el, hogyan szervezi meg a hűtőszekrényt, hogy legyen elég hely!
XXL palackAz ajtón elhelyezett polc, amely a nagy palackok tárolására szolgál. A palackok mindig elérhető közelségben lesznek!
Megfordítható ajtókAz Arctic hűtőszekrények lehetőséget kínálnak arra, hogy az ajtókat az Ön igényeinek és a rendelkezésre álló helynek megfelelően szerelje fel. Az ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is nyithatók.
Biztonsági üveg polcokA nagy szilárdságú üvegből készült polcok fokozott biztonságot nyújtanak, megelőzve a baleseteket.
Ergonomikus kialakításA termék ergonomikus kialakítású, edzett üvegből készült polcokból álló, állítható pozíciójú és nagyméretű tárolóedények számára megfelelő méretű polcokból áll.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 114 l |
| Teljes bruttó űrtartalom | 120 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 101 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó 1 x Jégkockatartó Gyümölcs- és zöldségtartó doboz 3 hűtőpolc és 3 ajtópolc, állítható |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 13 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Kézi |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Safety Glass |
| Tulajdonság | Állítható termosztát Fordítható ajtó Eco Fuzzy Garden Fresh Eco Led Keverés XXL Bottle |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 36 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | T |
| Évi energiafogyasztás | 137 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 10 h |
| Méretek |
| Magasság | 84 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Súly | 29 kg |