Termék részletek
- Tágas, állítható páratartalmú fiók –DailyFresh
- A belső tér optimális és karbantartásmentes megvilágításaLED-del
- Beépített4 csillagos fagyasztórekesz
- Az ajtó finoman csukható aSoftCloserévén
- Élelmiszerek gyors lehűtése – az automatikus szuperhűtéssel
LED-világítás
A közvetett világítás hangulatos légkört teremt, és kiemeli az anyagok kiváló minőségét. A LED-es lámpák nem igényelnek karbantartást, és optimálisan megvilágítják a belső teret. A hagyományos izzókhoz képest a LED-ek különösen energiatakarékosak és jóval hosszabb élettartamúak.
SoftClose
Halkan és önmaguktól záródó hűtő- és fagyasztószekrény-ajtók: a Miele innovatív SoftClose zárórendszerével. Az ajtó 30° alatti szögnél automatikusan becsukódik. Ezenkívül a SoftClose csillapítja az ajtót a záródásánál – nem zörögnek többé a palackok a készülékajtóban.
DailyFresh
A hűtőszekrény tágas fiókjában rengeteg friss élelmiszer tárolható, optimális páratartalom mellett. Ezáltal a gyümölcsök és zöldségek akár kétszer hosszabb ideig frissek maradnak. Egyes modellek ExtraCool fiókkal rendelkeznek, amelyben a hőmérséklet alacsonyabb, mint a hűtőszekrény többi részében – tökéletesen alkalmas hús-, hal, és tejtermékek tárolására.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ajtók száma | 1 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Nettó űrtartalom | 119 l |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 104 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Ajtórekeszek száma | 2 |
| Speciális rekeszek | Frissentartó fiók |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 15 l |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 3 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | DailyFresh SoftClose |
| Tulajdonság | LED világítás Nyitott ajtó figyelmeztetés Super Cooling Party mód ComfortFrost |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Klímaosztály | SN - ST |
| Évi energiafogyasztás | 115 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.31 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 874 mm |
| Szélesség | 558 mm |
| Mélység | 548 mm |
| Embedding height | 874 mm |
| Embedding width | 560 mm |
| Embedding depth | 550 mm |
| Súly | 31.7 kg |