A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 304 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Megfordítható ajtó | |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Beépíthető |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 304 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Gyumolcsok es zoldsegek tarolasara szolgalo rekesz paratartalom-szabalyozassal |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők | |
| Technológia | No Frost |
| Inverteres kompresszor | |
| Tulajdonság | Elektronikus vezérlés |
| Szuperhűtés | |
| Nyitott ajtó figyelmeztetés | |
| LED fény | |
| Megfordítható használat | |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V |
| 240 V | |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 113 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 178.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 55 cm |


