Beko BSSA315E4FN, Beépíthető hűtő, 309 l, D energiaosztály, HarvestFresh, Ajtónyitó hangjelző, Tejtermék, Kijelző érintős vezérlés, M 177,5 cm
Elegáns és hatékony ételtárolási lehetőséget keres konyhájába? A Beko egyajtós BSSA315E4FN beépített hűtőszekrénye a tökéletes megoldás az Ön számára. Nettó 309 literes térfogatával és 177,5x54x54,5 cm-es (HxSzxM) méretével ez a beépített Beko hűtőszekrény tökéletesen illeszkedik konyhája kialakításába, és egyben bőséges helyet kínál az élelmiszerek tárolására. A HarvestFresh™ technológia hosszú ideig frissen tartja az élelmiszereket, míg az olyan funkciók, mint: elektronikus kijelző, palacktartó, megfordítható ajtók stb. segítik a kívánt élelmiszerek tárolását és optimális körülmények között tartását.
HarvestFresh™
Napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív technológia 3 színben szimulálja a napfény természetes ciklusát a rekeszben, hogy hosszabb ideig megőrizze a gyümölcsökből és zöldségekből származó vitaminokat*. *Az Intertek által végzett tesztek szerint a technológiának közvetlenül kitett paradicsom, paprika, sárgarépa, spenót és zeller alapján, összehasonlítva a 0. és az 5. napot.
Állítható biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegből készült állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan rekeszre osztják a rendelkezésre álló helyet.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
Csúszó csuklópánt
A csúszópántrendszer segítségével maximális védelmet és szigetelést biztosítunk. Tökéletesen zárt zárás és teljes védelem, hogy minden nap friss ételeket élvezhessen.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ajtók száma | 1 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Nettó űrtartalom | 309 l |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 309 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | HarvestFresh Dairy |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Vészjelzés nyitott ajtó esetén Palacktartó XXL palacktartó |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 36 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 114 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 177.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 55 kg |