A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Szín | |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Méret & súly | |
| Szélesség | 19 cm |
| Súly | 0,7 kg |
| Mélység | 6 cm |
| Magasság | 8,7 cm |
| Alapvető paraméterek | |
| Előre beállítható csatornák száma | 10 × |
| Design | Klasszikus |
| Tuner típusa | FM |
| Rádió típus | Ébresztős |
| Tápellátás | |
| Elemek száma | 1 |
| Elem típusa | CR2032 |
| Tápellátás | Elemes, Hálózati, Tölthető akkumulátoros |
| Szín | |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Időjelző | |
| Időjelző | Digitális |
| Funkciók | |
| Funkció | Alvó mód, Hangjelzéses ébresztés, Rádiós ébresztés, Szundi |
| Típus | |
| Típus | Asztali |
| Elhelyezés | |
| Elhelyezés | Nappali |
| Anyag | |
| Anyag | Műanyag |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Felszerelés | Ébresztőóra, Kijelző, Óra |


