DJI Neo 2 More Combo drón (CP.FP.00000272.0)
A DJI Neo 2 a DJI legkompaktabb drónja, amely minden irányba érzékelő akadályérzékelő szenzorral és olyan funkciókkal van felszerelve, mint a gesztusvezérlés, a SelfieShot és az ActiveTrack a kreatívabb repülési módokért. Még a kezdő felhasználók is könnyedén használatba vehetik. Úgy tekinthet rá, mint egy személyes, kamerával felszerelt drónra, amely követi Önt, és mindig készen áll arra, hogy megörökítse a legérzelmesebb pillanatokat.
Uralkodjon a repülés felett könnyedén
A DJI Neo 2 beépített kijelzővel rendelkezik, amely intuitív módon segít kiválasztani a fényképezési módot. A felszálláshoz irányítsa maga felé a drónt, majd nyomja meg egy kézzel a felszálló gombot – a készülék a tenyeréből indul, majd automatikusan mozgatja a kamerát. Az új Return-to-Palm funkció lehetővé teszi, hogy a Neo 2 pontosan felismerje az Ön tenyerét, biztonságosan visszatérjen és stabilan landoljon, így a repülés még egyszerűbbé válik.
Intelligens felvételkészítés tiszta, részletes eredményekkel
A DJI Neo 2 támogatja az ActiveTrack és SelfieShot funkciókat, automatikusan komponálva a témákat a zökkenőmentes, kéz nélküli felvételekhez. A többféle intelligens felvételi mód új nézőpontokat kínál, és néhány másodperc alatt ösztönzi a kreativitást. A 4K videorögzítéssel a Neo 2 részletgazdag, filmszerű minőséget biztosít.
Gyorsabb, simább követés az ActiveTrack segítségével
Fejlettebb követési teljesítményével a Neo 2 stabilan követi Önt futás, biciklizés vagy más mozgás közben. Nyílt terepen akár 12 m/s sebességgel is képes követni, gyorsabb reakcióval és nagyobb stabilitással.
Könnyed pillanatrögzítés SelfieShot móddal
Készítsen szóló vagy csoportos felvételeket kézhasználat nélkül a SelfieShot segítségével, amely lehetővé teszi az egyszerű váltást félalakos, teljes alakos és távoli fényképek között – állvány nélkül, segítség nélkül. Legyen szó születésnapi bulikról, hétvégi piknikekről vagy családi kirándulásokról, a Neo 2 automatikusan komponálja a jelenetet.
Intelligens módok lenyűgöző fotókhoz
A Neo 2 támogatja a Dolly Zoom, QuickShots és MasterShots módokat is, amelyek sokoldalú kreatív lehetőségeket kínálnak.
Dupla biztonság a nyugodt repüléshez
Az omnidirekcionális akadályérzékelők és a teljes körű propellervédelem kettős biztonsági réteget kínálnak. A Neo 2 lehetővé teszi, hogy önfeledten repüljön és örökítse meg az élet fontos pillanatait.
Teljes körű védelem, kezdők számára is ideális
Az omnidirekcionális monokuláris vizuális rendszer, az előre néző LiDAR és a lefelé irányuló infravörös érzékelés valós időben felismeri az akadályokat. A beépített propellervédelem extra biztonságot nyújt a kezdők számára.
Omnidirekcionális akadályészlelés
A Neo 2 képes elkerülni az akadályokat előre- és oldalirányú követés közben is, így a kezdők is magabiztosan repülhetnek.
Sokoldalú repülés
A Neo 2 továbbfejlesztett lebegési és pozíciótartási képességei révén könnyebben navigálhat beltérben, épületek közelében, víz fölött vagy hóban.
Teljes propellervédelem
A könnyű kialakítás és az integrált propellervédelem biztonságosabb és agilisabb repülést tesz lehetővé.
Több vezérlési mód, még több szórakozás
A Neo 2 távirányító nélkül is képes követni Önt, így minden fontos pillanat biztosan rögzítésre kerül. Csatlakoztassa a DJI RC-N3 vagy RC 2 távirányítóhoz a könnyű légi irányíthatóságért. Viselje a DJI szemüveget és használjon mozgásvezérlőt a lebilincselő FPV repülési élményért – a szórakozás folyamatos!
- Gesztusvezérlés: Egy vagy két kézzel könnyedén szabályozhatja a Neo 2 irányát és távolságát. Irányítsa tenyerét a drón felé a fel/le/ oldalirányú mozgáshoz, vagy használja mindkét tenyerét a precíz közelségszabályozáshoz. A kamera szögének beállításához nincs szükség távirányítóra.
- Hangvezérlés mobiltelefonon keresztül: A Neo 2 támogatja a hangvezérlést, így okostelefonja vagy Bluetooth headsete segítségével adhat repülési parancsokat – akár fut, akár kerékpározik. Telefonos csatlakoztatás esetén a drón képes a környezeti hangok rögzítésére és az automatikus zajcsökkentésre, kiszűrve a propellerzajt.
- Vezérlés mobilalkalmazással: A DJI Fly alkalmazás virtuális joystickjeivel könnyedén irányíthatja a Neo 2-t, külön távirányító megvásárlása nélkül.
- RC vezérlés: A DJI RC-N3 távirányítóval párosítva a Neo 2 akár 10 km-es maximális videóátviteli távolságot érhet el. A hagyományos RC botkormányokkal professzionális pontossággal szabályozhatja a kamerát.
- Mozgásvezérlés: A mozgásvezérlővel és a DJI szemüveggel használva a Neo 2 támogatja az Easy ACRO mozgásvezérlést egy magával ragadó FPV élményért.
4K képminőségA Neo 2 egy 12 MP-es, 1/2 hüvelykes CMOS szenzorral, f/2.2 rekesszel és nagy teljesítményű képfeldolgozóval készít tisztább, alacsony zajszintű felvételeket. Rögzíthet 4K/60 fps videót, 4K/100 fps lassított felvételt és 2.7K függőleges videót, mindezt 2 tengelyes gimballel stabilizálva.
- Lenyűgöző képek: Élethű, gyönyörű részletek.
- 4K videó: 4K/60 fps és 4K/100 fps slow motion.
- Portré optimalizálás: Arcfelvételek világosságának, kontrasztjának és bőrtónusának intelligens javítása.
- Függőleges videó (2,7K): Ideális közösségi médiára.
- Fejlett stabilizálás: 2 tengelyes gimbal + EIS a sima képekért.
Egyszerű, hatékony tartalomkészítés- Belső tárhely: A 49 GB-os belső memória hosszabb 4K felvételeket is támogat.
- Töltés: USB-C kábellel közvetlenül tölthető. A kétirányú töltőhub akár három akkumulátort is képes egyszerre tölteni.
- QuickTransfer: Akár 80 MB/s átviteli sebesség, azonnali elérés a rögzített tartalmakhoz.
- Visszatérés a kiindulási pontra (RTH): A Neo 2 automatikusan visszatér a kiindulási pontra. Rendelkezik Return to Home és Failsafe RTH funkciókkal is, akadályelkerüléssel kombinálva.
- 19 perces repülési idő: Egyetlen töltéssel akár 19 perc repülés.
- Szélállóság: Stabil lebegés akár 10,7 m/s szélben.
Sokoldalú szettek az Ön igényei szerintA DJI Neo 2 különböző csomagok formájában elérhető, így könnyen igazíthatja kreatív stílusához.
- DJI Neo 2 (csak drón): Drón, egy intelligens repülőakkumulátor és propellervédelem.
- DJI Neo 2 Fly More Combo (csak drón): Drón, három intelligens akkumulátor, kétirányú töltőhub és propellervédelem.
- DJI Neo 2 Fly More Combo: Drón, RC-N3 távirányító, három akkumulátor, töltőhub, digitális transceiver, propellervédelem és további kiegészítők.
- DJI Neo 2 Motion Fly More Combo: Drón, RC Motion 3, N3 szemüveg, három akkumulátor, töltőhub, transceiver, propellervédelem és további tartozékok az FPV élményhez.
|
|
| Általános jellemzők |
| Irányíthatóság | Levegő |
| Tápellátás típusa | Akkumulátor |
| Összeszerelési állapot | Összeszerelt |
| Operációs rendszer | Android iOS |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Érzékelők | Giroszkóp Magasság Sebességérzékelő Infravörös |
| Funkciók | Stabilizációs rendszer Automata visszatérés a bázisra Követés funkció Intelligens irányítás rendszer ActiveTrack QuickShot |
| Kiadás típusa | Bundle Fly More Combo |
| Csomag tartalma | 1 x Drón 1 x Csavarkészlet 1 x Gimbal védő 1 x USB-C-USB-C kábel 1 х Pár tartalék csavar 1 x Csavarhúzó 1 x Kétirányú töltő hub 3 x Intelligens akkumulator 1 x DJI RC-N3 távirányító 1 x DJI RC-N sorozatu RC kabel (USB-C csatlakozo) 1 x DJI RC-N sorozatu RC kabel (Lightning csatlakozo) 1 x DJI Neo 2 digitális adó-vevő |
| Szín | Szürke |
| Hosszúság | 147 mm |
| Szélesség | 171 mm |
| Magasság | 41 mm |
| Súly | 151 g |
| Műszaki specifikáció |
| GPS típus | GPS/GLONASS |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion 1606 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 7.16 V |
| Drón működési jellemzői |
| Maximális üzemi távolság | 10 km |
| Repülési idő autonómiája | 19 min |
| Maximális magasság | 2000 m |
| Maximális sebesség | 12 m/s |
| Maximális növekvő sebesség | 5 m/s |
| Maximális csökkenő sebesség | 3 m/s |
| Lebegési pontosság | Függőleges: ±0,1 m (Vision Positioning használatával), ±0,5 m (műholdas helymeghatározás használatával) Vízszintes: ±0,3 m (vizuális helymeghatározással) ±1,5 m (műholdas helymeghatározással) |
| Maximális dőlésszög | -125 ° 105 ° |
| Üzemi hőmérséklet | -10 - +40 ℃ |
| Drón kamera |
| Érzékelő típusa | CMOS |
| Érzékelő mérete | 1/2" |
| Diafragma | 02.febr |
| Érzékelő felbontása | 12 Mpx |
| Képfelbontás | 4000 x 3000 |
| Videó felbontás | Full HD UHD 4K 2.7K |
| Videófelvétel formátuma | MP4 |
| Képformátum | JPEG |
| Távirányító |
| Eszköz tartó | Okostelefon |
| Működési frekvencia | 2.4 GHz 2.4835 GHz 5.17 GHz 5.25 GHz 5.725 GHz 5.85 GHz |