Peg Perego Siesta egy multifunkcionális etetőszék, mely maximális kényelmet és biztonságot nyújt gyermeke számára. Használható etetőszékként és pihenőszékként is, az 5 különböző pozícióba dönthető háttámlának és a 9 helyzetbe állítható ülésmagasságnak köszönhetően minden baba a számára legkényelmesebb pozícióban pihenhet. A kiváló minőségű, öko-bőrből készült bevonat egy nedves ruha segítségével könnyen tisztítható.
Az EN 12790 európai szabvány szerint.
Tulajdonságok:
- Az etetőszék anyaga:műanyag
- Az etetőszék újszülöttkortól használható max. 15 kg-ig
- Könnyedén összecsukható, nagyon kompakt
- Az etetőszék háttámlája dönthető 5 pozícióban
- Az etetőszék ülőrészének magassága állítható 9 fokozatban
- 3 állású állítható lábtartó
- A tálca vagy karfa levehető
- A tálca távolsága állítható
- Dupla tálcás
- A huzat anyaga:bőrhatású poliészter
- Terhelhetősége (max. kg):15
| Általános információk |
| Stílus | Hordozható |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Világosszürke |
| Biztonság |
| Életkor | 3 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Háttámla dőlés | 5 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők |
| Főbb jellemzők | Állítható |
| Kiegészítők: | Tartólábak Kivehető tálca |
| Méretek |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 105 cm |
| Mélység | 79 cm |
| Súly | 10.5 kg |
| Szélesség összehajtva | 58 cm |
| Mélység összehajtva | 32 cm |