A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



Állítható ülés
7 különböző magasságban állítható.
Születéstől kezdve
Fektethető háttámla, állítható lábtartó.
Kárpitozott anatómiai ülés
5 pontos biztonsági öv.
Follow-Me
4 kerék (fékkel) a könnyű mozgatáshoz.
Összecsukható
Összehajtogatva kompakt, szabadon álló. Karcmentes kerekek.
Borító
Puha, kényelmes és higiénikus, a műbőr bélés nedves ruhával letörölhető.
Dupla tálca
Dupla kivehető tálca pohártartóval.
| Általános információk | |
| Stílus | Klasszikus |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Fehér Zöld |
| Biztonság | |
| Életkor | 0-3 hónap 3-6 hónap 6-9 hónap 9-12 hónap 3 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 7 pozíció |
| Háttámla dőlés | 5 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők | |
| Főbb jellemzők | 5 pontos biztonsági öv Dupla tálca |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 104.5 cm |
| Mélység | 75.5 cm |
| Súly | 7.6 kg |
| Szélesség összehajtva | 55 cm |
| Mélység összehajtva | 30 cm |


