A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Általános információk | |
| Stílus | Klasszikus Hordozható |
| Anyag | Műanyag Fém Textil |
| Szín | Fehér Szürke |
| Biztonság | |
| Életkor | 6-9 hónap 9-12 hónap 1 év 3 év 2 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 8 pozíció |
| Háttámla dőlés | 4 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők | |
| Főbb jellemzők | Huzat Mobil kerekek |
| Méretek | |
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 28.5 cm |


