A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Főbb jellemzők | |
| Terméktípus | Többfunkciós eszköz |
| Tartozék típus | Tartozékkészlet |
| Munka típusa | Professzionális |
| Tápellátás típus | Akkumulátor |
| Ajánlott terület | Fa Fém |
| Használat | Polírozásra Marásra Leválasztásra |
| Szín | Többszínű |
| Csomag tartalma | 1 x többfunkciós szerszám |
| Technikai tulajdonságok | |
| Tápfeszültség | 12 V |
| Maximális sebesség (rpm) | 35000 |
| Zajszint | 80 dB |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Méretek | |
| Hosszúság | 250 mm |
| Súly | 0.6 kg |


