A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| FIZIKAI JELLEMZŐK | |
| Alap szín | Ezüst |
| Magasság (max.) | 288 mm |
| Szélesség (max.) | 570 mm |
| Mélység (max.) | 468 mm |
| CSATLAKOZÓ(K) | |
| USB | Igen |
| ALAPADATOK | |
| Típus | Házimozi erősítő |
| Bluetooth | Igen |
| THX minősítés | Igen |
| Dolby Digital | Igen |
| Rádió | Igen |
| Térhangzás | Igen |
| OLVASÁS | |
| FLAC | Igen |


