A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Háztartási |
| Terméktípus | Kézi mixer |
| Tulajdonság | Dagasztás Keverés Habverő |
| Főbb jellemzők | Pulzáló funkció Mosogatógépben mosható Turbó |
| Csomag tartalma | 2 x Habverő 1 x Mixer 2 x A tészta dagasztására szolgáló horog |
| Szín | Fehér |
| Technikai tulajdonságok | |
| Teljesítmény | 350 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Sebesség fokozatok | 4 |
| Méretek | |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 184 mm |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Súly | 0.8 kg |


