A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 60 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 60 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 0 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Üveg |
| Tulajdonság | Állítható termosztát Biztonsági szelep Magnézium anód Be / Ki kapcsoló Fagyálló funkció BiLight panel INSUTECH PISTON EFFECT SLIM design |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Felfűtési idő 15 - 65°C | 1.34 h |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Méretek | |
| Átmérő | 38 cm |
| Mélység | 38.6 cm |
| Magasság | 93.5 cm |
| Szélesség | 41.2 cm |
| Szigetelési vastagság | 18 mm |
| Súly | 19 kg |


