CSÚCSTECHNOLÓGIÁS BOJLER
A BelliSlimo az intelligens csúcstechnológiai előnyök és az exkluzív olasz dizájn keveréke - vékony és lapos sziluett, kompakt helytakarékos, amely biztosítja a könnyű telepítést a különböző igények szerint. A BelliSlimo megfordítható, vízszintes és függőleges telepítést is lehetővé tesz mindenki ízlésének és terének megfelelően.
IDŐT ÉS ENERGIÁT SPÓROL
Az időt és energiát megtakarító innovatív eszközök felé mutató tendenciáknak megfelelően és könnyen kezelhető módon a TESY mérnökei új, internetvezérléssel rendelkező termékcsaládot hoztak létre - a TESY Cloud-ot. Az innovatív, megbízható, időtakarékos készülékek iránti keresletre építve a TESY létrehozta az elektromos kazánok legújabb sorozatát - a TESY Modeco Cloud-ot. A tesyCloud mobilalkalmazás révén a háztartási gépek vezérlése egyszerűvé, gyorssá és hatékonyabbá válik. A valódi irányítás bármikor és bárhonnan biztosított.
MODERN PLAZMA HEGESZTÉS
A víztartály előállításához csúcstechnológiás módszer plazma hegesztéssel. Olyan precíziós technológia, amely biztosítja a hegesztési réteg vastagságát, amely megegyezik a víztartály acéllemezének vastagságával, valamint sík és sima felületet biztosít egy kiváló minőségű üveg-kerámia bevonat megvalósításához. Stabil hegesztési folyamat, amelyet elektronikus vezérlés garantál.
CRYSTAL TECH
A CRYSTAL TECH az összes TESY kazán víztartályainak új zománc bevonata. Megvalósításával megnövelt pontosság érhető el a vastagság egyenletes eloszlásánál és a fémhez való jobb tapadásnál, ami garantálja a kazán nagy ellenállását. A bevonat nagyobb mennyiségű titánt is tartalmaz, ami még nagyobb szilárdságot garantál. A CRYSTAL TECH javított felülettel rendelkezik, amely nagyobb kopásállóságot biztosít, függetlenül a víz jellegétől - lágy vagy kemény, megbízható korrózióvédelmet és a kazán problémamentes használatát biztosítja, függetlenül a víz jellegétől és minőségétől.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges Vízszintes |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 50 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 50 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 0 |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Kerámiaüveg |
| Tulajdonság | INSUTECH Wi-Fi PISTON EFFECT Eco Smart Mode Kérésre dolgozik funkció Boost funkció Gyors első zuhanyzás Dupla tartály Vakáció mód Visszafelé számláló Megfordítható CRYSTAL TECH LCD kijelző TESY Cloud - internetes vezérlés |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tápfeszültség | 220 V |
| Felfűtési idő 15 - 65°C | 80 min |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Maximum hőmérséklet | 70 C |
| Védelmi besorolás | IP 24 |
| Méretek |
| Mélység | 34 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 56 cm |
| Súly | 18.44 kg |