A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 100 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 0 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc Szénacél |
| Tulajdonság | Biztonsági szelep Magnézium anód Vízkő ellenálló fűtőbetét |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Méretek | |
| Szigetelési vastagság | 20 mm |
| Súly | 25 kg |


