Minőségi és megbízható bojler
A Midea Kitchen Po sorozatú kazán kifejezetten szűk helyekre készült, amely az új innovatív MegaWater technológiának köszönhetően akár 20%-kal több használati meleg vizet kínál, amelynek minősége jelentősen javul.
A kazán az Xpress üzemmód segítségével sokkal gyorsabban tud optimális hőmérsékletű meleg vizet biztosítani. A "FlowGuide" technológia feladata a fűtési folyamat maximalizálása, kényelmes használat és rövidebb várakozási idő biztosítása.
A titán alapfelületen található innovatív Sapphir zománcréteg biztosítja a tartály fokozott tartósságát azáltal, hogy ellenáll a korróziónak és a rozsdának, megakadályozza a vízkő lerakódását, és kiváló élményt nyújt a termék használatában.
A Kitchen Po Midea bojlerek 10 legfontosabb jellemzője:
- A bojlerek teljes választéka rendelkezik CE minősítéssel;
- Hőmérséklet jelző;
- Sapphir zománctartály titán hordozón;
- Fűtőelem SUS316L rozsdamentes acélból, Sapphir zománc bevonattal titán hordozón;
- Nagy hatásfokú hőszigetelés: dekarbonizált rozsdamentes acél bevonat, mikropor hozzáadásával készült bevonat, 850ºC-on szinterezéssel zománcozott bevonat titán szubsztráton;
- A poliuretán habból, hatékony szigetelőanyagból készült hőmérséklet-fenntartó réteg optimális hőmérsékleten tárolja a meleg vizet, mindössze 10°C hőmérséklet csökkenéssel 12 óra alatt;
- Szűk helyekre szánt, könnyen telepíthető;
- Száraz fűtésvédelem;
- Túlmelegedés elleni védelem;
- Áramszivárgás védelem;
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 10 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Fal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc |
| Tulajdonság | Védelem túlmelegedés ellen Hőmérséklet jelző Száraz melegedés elleni védelem |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x Elektromos kazán |
| Műszaki adatok |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Maximális üzemi nyomás | 0.75 MPa |
| Maximum hőmérséklet | 105 C |
| Zajszint | 15 dB |
| Védelmi besorolás | IPX4 |
| Méretek |
| Mélység | 297 mm |
| Magasság | 324 mm |
| Szélesség | 324 mm |
| Súly | 7.4 kg |