Megbízható bojler innovatív technológiával
A hengeres Midea bojler használati melegvíz készítésére szolgáló függőleges elektromos bojler, amely az új innovatív MegaWater technológiának köszönhetően akár 18%-kal több használati meleg vizet kínál, amelynek minősége jelentősen javul.
A "Full-Path Pure Flow" rendszer a réz antibakteriális szelepen és az Ag+ ionokat kibocsátó vízbevezető csövön keresztül baktériummentes használati melegvizet biztosít.
A titán alapfelületen található innovatív Sapphir zománcréteg biztosítja a tartály fokozott tartósságát azáltal, hogy ellenáll a korróziónak és a rozsdának, megakadályozza a vízkő lerakódását, és kiváló élményt nyújt a termék használatában.
Felejtse el a támfalakkal járó kellemetlenségeket az ötletes szerkezetű konzollal, amely alkalmas a legtöbb korábbi Midea bojler szerelési módszerhez.
A Midea hengeres bojlerek 10 legfontosabb jellemzője:
- A bojlerek teljes választéka rendelkezik CE minősítéssel;
- Hőmérséklet jelző;
- Sapphir zománctartály titán hordozón;
- Fűtőelem SUS316L rozsdamentes acélból, Sapphir zománc bevonattal titán hordozón;
- Nagy hatásfokú hőszigetelés: dekarbonizált rozsdamentes acél bevonat, mikropor hozzáadásával készült bevonat, 850ºC-on szinterezéssel zománcozott bevonat titán szubsztráton;
- Rugalmas rögzítőkonzol, megkönnyíti a régi kazánok beszerelését és cseréjét, kiküszöböli a falak újrafúrásának szükségességét;
- Száraz fűtésvédelem;
- Túlmelegedés elleni védelem;
- Áramszivárgás védelem;
- A bevezető cső antibakteriális tulajdonságokkal rendelkező anyagokat tartalmaz, amelyek gátlás céljából Ag+ ionokat bocsátanak ki, így a víz folyamatosan tisztul, 99%-ban mentesül a baktériumoktól.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 30 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Fal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc |
| Tulajdonság | Védelem túlmelegedés ellen Hőmérséklet jelző Fűtésjelző |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x Elektromos kazán |
| Műszaki adatok |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Maximális üzemi nyomás | 0.75 MPa |
| Maximum hőmérséklet | 95 C |
| Zajszint | 15 dB |
| Védelmi besorolás | IPX4 |
| Méretek |
| Átmérő | 340 mm |
| Magasság | 580 mm |
| Súly | 13.76 kg |