A kazán alkatrészei:- Az automatizált gyártósoron készülő tartályt elektrosztatikusan felhordott zománc-titán védi.
- A szigetelés nagy sűrűségű expandált polisztirolból (hungarocell) készül;
- A burkolat kiváló minőségű, mechanikailag ellenálló ABS-ből készült; - a mosdókagyló fölé szerelhető; - hőmérséklet-szabályozási és túlmelegedési lehetőséggel rendelkezik;
- minden alkatrész az uniós szabványoknak megfelelően tanúsított;
- A Fornello kazánok az ISO 9001:2008 minőségirányítási szabványt alkalmazzák - a CE és CB szabványoknak is megfelelnek.
Használat
Csatlakoztatás a hálózathoz. Az elektromos készülékhez H05VVF - 3X1,00 mm² kábelkészlet és egy hálózati csatlakozó tartozik, amelyet a helyi előírásoknak megfelelően kell csatlakoztatni az elektromos hálózathoz. A hálózatot földelni kell. A védőtermosztát megvédi a tartályt a túlmelegedéstől. Ha ez megtörténik, a szabályozó termosztát a RESET gomb megnyomásával újra aktiválható. A RESET gomb a készülék külső oldalán található.
A vízhőmérséklet szabályozása
A kívánt vízhőmérsékletet a készülék elején lévő szabályozógomb elforgatásával állíthatja be. A beállítási tartomány a kör ¾ részén belül van.
Összeszerelés/beépítés
A vízellátó rendszerbe történő beszerelést és csatlakoztatást csak szakképzett személyzet végezheti. A 150 literes melegvíz-bojler a mosogató fölé és a mosogató alá is felszerelhető. A melegvíz-bojler legalább 5 mm átmérőjű csavarokkal rögzíthető a falhoz.
Jellemzők:- Elektromos áram: 9,1 A;
- Hőcserélő felülete (m²): 1.1;
- Cserélő térfogata (L): 10,5;
- A tápkábel és a csatlakozó tartozék;
- Biztonsági szelepet tartalmaz.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés Kazánrendszerek |
| Kapacitás | 150 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 135 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 1 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc Titán |
| Tulajdonság | Állítható termosztát Magnézium anód Biztonsági szelep |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x Bojler |
| Műszaki adatok |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Maximum hőmérséklet | 75 C |
| Védelmi besorolás | IP X3 |
| Méretek |
| Átmérő | 440 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Magasság | 1290 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Súly | 57 kg |