A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés; Háztartási |
| Kapacitás | 120 l |
| Nettó tartálytérfogat | 115 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 2 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Poliuretán |
| Tulajdonság | Jelző lámpa |
| Állítható termosztát | |
| Külső hőszabályzó | |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x Bojler |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Maximális üzemi nyomás | 6 bar |
| Méretek | |
| Átmérő | 440 mm |
| Magasság | 1152 mm |


